Zalety wypożyczalni samochodów Mercato

Wynajmowanie aut jest praktyczne, wygodne i coraz bardziej popularne. W Rzeszowie najlepszą wypożyczalnią samochodów jest firma Mercato. Nie ma w tym niczego dziwnego! Ma ona ogromne doświadczenie i funkcjonuje na rynku od wielu lat. Najlepsza flota, szeroka oferta oraz profesjonalna obsługa to standard w tym miejscu!

Zalety wynajmu samochodów

Gdy mieszkamy w mieście, takim jak Rzeszów, to możemy korzystać z komunikacji publicznej i obywać się bez samochodu. Co więcej w takich przypadkach posiadanie własnego auta może być nieopłacalne i niepotrzebne. Znacznie lepiej jest wynająć odpowiedni samochód, kiedy jest nam potrzebny, np. kiedy chcemy wybrać się za miasto na wycieczkę lub do znajomych.

Czasami wynajęcie większego pojazdu, aby pomieścić rodzinę oraz przyjaciół i udać się w podróż po okolicy, może być bardzo wygodne i praktyczne. Dzięki temu mamy większą liczbę kierowców, którzy mogą się zmieniać, wszyscy składamy się na paliwo i nie martwimy się, że któreś z aut w karawanie się zgubi.

Jeśli zamierzasz korzystać z własnego pojazdu podczas podróży służbowej lub wypoczynkowej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że bardzo je zużyjesz. Jeśli więc chcemy obniżyć koszty napraw i konserwacji, najlepiej zdecydować się na wynajem.

Zalety wypożyczalni samochodów Mercato

Wypożyczanie samochodów od firmy Mercato w Rzeszowie ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim Ci profesjonaliści mają niezwykle szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Można tu wymienić wynajem weekendowy, długoterminowy, średnioterminowy, samochody zastępcze oraz wynajem z kierowcą.

wypożyczalnia aut

Wynajem weekendowy to idealna opcja dla wszystkich, którzy planują wypad za miasto. W ramach tej oferty otrzymujemy w sumie 3 dni w cenie dwóch, ponieważ możemy odebrać samochód już w piątek o 14, a musimy go oddać w poniedziałek do 10. Ta oferta dostępna jest dla wszystkich grup samochodów i obejmuje nielimitowany przebieg kilometrów oraz ubezpieczenie.

Dla osób, które chcą wypożyczyć samochód, ale uniknąć kosztów leasingu czy kredytu rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy i średnioterminowy. Obydwie opcje gwarantują nam wsparcie opiekuna Mercato 24/7, assistance o każdej porze dnia i nocy oraz samochód zastępczy. Otrzymujemy wybrany przez nas model oraz obsługę techniczną. W wynajmie średnioterminowym musimy zdecydować się na minimum miesiąc wynajmu, a w długoterminowych na minimum pół roku. W tej drugiej opcji w cenę wliczona jest już sezonowa wymiana opon, a w trakcie trwania umowy możemy wymienić samochód na inny model. Mamy więc maksimum korzyści i pełną obsługę.

Jeżeli potrzebujemy samochodu zastępczego to również możemy złościć się do wypożyczalni samochodów z Rzeszowa Mercato. Ta firma umożliwia nam rozliczenie bezgotówkowe, które w całości może być pokryte z ubezpieczenia sprawcy wypadku. Najlepsze jest jednak to, że Mercato samo zajmie się formalnościami dotyczącymi rozliczeń. Będziemy musieli jedynie przekazać im nasz dowód osobisty i prawo jazdy, dane sprawcy wypadku i złożony wniosek do ubezpieczyciela.

Czasem potrzebujemy nie tylko samochodu, ale również kierowcy. Chociażby kiedy musimy dojechać na lotnisko to najlepsze rozwiązanie. W odpowiedzi na takie potrzeby Mercato z Rzeszowa oferuje wynajem samochodu z kierowcą. Wszyscy kierowcy są zawodowi i możemy zdecydować się na osoby mówiące po angielsku. Każdy kierowca ma wysoką kulturę osobistą i gwarantuje nam punktualność oraz bezpieczeństwo.

To tylko część zalet wynajmu samochodów w Rzeszowie od Mercato. Ta firma prezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu i potrafi zaspokoić wszystkie potrzeby klientów.